test

scianka600300

Kontakt dla mediów

Radosław Baran
rzecznik prasowy
tel. 796 464 422

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akredytacje dziennikarskie

Od początku sezonu 2018/2019 na mecze rozgrywane w Fortuna 1 Lidze przedstawiciele mediów ubiegający się o akredytacje stałe lub jednorazowe swoje aplikacje mogą składać za pośrednictwem wirtualnego biura prasowego, które znajduje się tutaj: https://www.accredito.com/rks-rakow

Dziennikarze, którzy nie posiadają kont w systemie accredito muszą się zarejestrować w systemie. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://accredito.com/faq

Wnioski o akredytacje jednorazowe można składać do godziny 12.00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz. 

 

 

Dostępność dla mediów

Informujemy, że zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków pozostają do dyspozycji mediów po każdym meczu ligowym lub kontrolnym oraz po zakończeniu każdych zajęć treningowych w ciągu tygodnia po wcześniejszych ustaleniach z rzecznikiem prasowym Klubu. Szczegółowe informacje na temat zajęć piłkarzy RKS Raków w każdym kolejnym tygodniu udostępniamy drogą elektroniczną. Prośby o aktualny harmonogram należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z powyższym zawodnicy oraz trenerzy RKS Raków nie mają obowiązku udzielania przedstawicielom mediów wywiadów telefonicznych w innych terminach, niż wymienione w harmonogramie.

300x240 banner aplikacja

Najnowsze wiadomości

dolaczdonas

Znajdź nas na:

x-kom
logo czestochowa bw al.to combat.pl

RKS Raków Częstochowa S.A. realizuje usługę promocji na rzecz Miasta Częstochowy.

RKS Raków Częstochowa ©2014 All rights reserved
Wykonanie strony Imoli.pl
ul. Limanowskiego 83, 42-208 Częstochowa, tel. 34 323 54 33, .