Remis Rakowa II na początek

Raków II Częstochowa zremisował 1:1 z Przemszą Siewierz w meczu 1. kolejki IV ligi. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Kaczmarek.

Po przerwie międzysezonowe, swoje rozgrywki wznowiła także druga drużyna Rakowa Częstochowa. Jej rywalem w pierwszej kolejce nowego sezonu była Przemsza Siewierz, 11. zespół ubiegłosezonowych rozgrywek. Co ciekawe, nasz zespół mierzył się z Przemszą także w inauguracyjnym spotkaniu w sezonie 2018/2019.

Trener Tomasz Kuźma wystawił w sobotnim meczu skład złożony z młodzieżowców, których wzmocnił Szymon Lewicki. Obie bramki padły w pierwszej połowie sobotniego starcia. Dla Czerwono - Niebieskich gola zdobył Mateusz Kaczmarek, goście z Siewierza odpowiedzieli trafieniem Łukasza Burczyka. Choć obie drużyny miały w drugich czterdziestu pięciu minutach dobre okazje do trafienia, zapewniającego trzy punkty, spotkanie zakończyło się remisem.

W drugiej kolejce Raków II zmierzy się na wyjeździe z RKS-em Grodziec. Starcie to zostało zaplanowane na sobotę, 17 sierpnia, na godzinę 11:00.

Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 1:1 (1:1)

Raków II: Trelowski - Budnicki, Krzyżak, Chłód, Sieracki, Ślęzak, Skibiński (55. Bajkiewicz), Januszewski, Bator (60. Głasek), Lewicki, Kaczmarek (80. Kobyłkiewicz)